Hakkımızda | Wahre Filtre Araç Filtreleri

BİZ KİMİZ ?

AKAR FİLTRE SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Olarak kendi sektöründe hep bir adım önde ve sektörün öncü gücü olmayı önümüzdeki hedefler arasında bulunmaktadır. İSO ve diğer sertifikalara sahip olmakla birlikte, yeni patentli ürünler ile sektörün öncü kuruluşları arasında yerini almakta kararlıdır.

Amacımız iş dünyasında edinmiş olduğumuz tecrübelerden yola çıkarak genç, dinamik ve profesyonel ekibimizle yaptığımız AR-GE' çalışmalarımızdan sonra WAHRE FİLTRE olarak otomotiv sektöründe de var olmaya karar verdik. WAHRE FİLTRE markamız ile otomotiv sektöründe ki hedefimiz; yeniliğe açık, kaliteden ödün vermeyen, İnsan odaklı, güven temelli bir hizmet sunabilmektir.

Kalite ve üretim standardına vermiş olduğumuz önem doğrultusunda yatırımlar yaparak; son teknoloji üretim makinelerini kullandığımız tesisimizde hava filtreleri, yağ filtreleri, mazot filtreleri, bakalit kapalı tip mazot filtreleri, klima filtreleri, radial filtreler ve her çeşit özel filtre imalatı gerçekleştirilmektedir. İmalatlarımızda kullandığımız hammaddeler birinci sınıf olup gerekli bütün kalite testlerinden geçirilerek tesislerimize getirilip yüksek üretim kapasitemizle devam etmekteyiz.

Müşterilerimize sunduğumuz çok çeşitli ve kaliteli ürün portföyümüz ile zamanında teslimat ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden sorumluluk sahibi ve alanında uzman çalışanlarımızla sürdürdüğümüz üretim faaliyetlerimiz bu doğrultuda İtinayla sunacağımızın teminatını veririz.