Neden Wahre Filtre ? | Wahre Filtre Araç Filtreleri

NEDEN WAHRE FİLTRE ?

WAHRE FİLTRE “Sürekli olarak kendini güncelleyen, yenilikler takip eden bir sisteme sahiptir. Asıl hedefimiz Türkiye'de dünya markası olarak çıkıp ülkemizin ve sektörümüzün büyümesi ve gelişmesine katkı sağlamak. Bu şekilde işletmelerimiz de daha karlı ve rekabet edebilecek güce sahip olabilir. Tüm süreçlerimizde şeffaf olarak ilerliyoruz. Değişen ticari sistemde, en yeni teknolojileri kullanarak en kaliteli ve güvenli ürünleri üretip sunuyoruz.

Dünyaca tanınmış ham madde tedarikçilerinden temin ettiğimiz filtre kağıdı, kimyasal yapıştırıcı ve polyurethane gibi bileşenlerimiz birinci sınıf olup üretildiği yerlerde gerekli tüm test aşamalarından geçirilerek tesislerimize getirilmektedir.Ar-Ge faaliyetleri sonucunda geliştirilen yüksek kaliteli ürünlerin sağladığı verimlilikler ile kalitemiz ve rekabet gücümüz uluslar arası düzeyde sürekli arttırılmaya çalışılmaktadır.Ürünlerimiz her aşamada testten geçirilerek müşterilerimizin aynı yüksek kaliteyi sürekli olarak temin etmesi sağlanmaktadır.

Hammadde Kalitesi
Filtrelerimizde kullanılmakta olan ve özel metotlarla üretilen filtre kağıtları, uluslararası filtre üretim sektörüne kağıt sağlayan firmalar arasından özenle seçilmiş kaliteli kağıt üreticilerinden temin edilmektedir. Ayrıca firmamız piyasanın önde gelen polyurethane firmalarıyla çalışmaktadır.

Kalite Kontrol
Üretmiş olduğumuz tüm filtre çeşitlerinde kalite kontrol mekanizmasını başarıyla kurarak kalitede standardizasyonu garanti altına aldık.

Hızlı ve Yüksek Üretim Kapasitesi
Firmamız her türlü talebe en hızlı ve en yüksek kalitede cevap verecek şekilde tasarlanmıştır.

Hızlı ve Yüksek Üretim Kapasitesi
Firmamız her türlü talebe en hızlı ve en yüksek kalitede cevap verecek şekilde tasarlanmıştır.